Gorenje komb. hladilnik NRK6202AXL4
539.99€ Izvirna cena je bila: 539.99€.512.99€Trenutna cena je: 512.99€.


60 x 11.21€
3 x 186.78€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Gorenje NRK6202AXL4
Samostojni kombinirani hladilnik – 356 L, razred E, CrispZone, NoFrost Plus, AdaptTech, inox look
Funkcije in načini uporabe
- CrispZone predal: Veliki predal z regulacijo vlažnosti za daljšo svežino sadja in zelenjave
- NoFrost Plus: Preprečuje nastanek ledu in zmrzali – brez ročnega odtajevanja
- AdaptTech: Pametno prilagajanje temperature glede na navade odpiranja vrat
- MultiFlow 360°: Večtočkovno hlajenje za enakomerno temperaturo na vseh policah
- FastFreeze: Hitro zamrzovanje za ohranjanje hranil in okusa
- LED osvetlitev: Svetla in varčna notranja osvetlitev za boljši pregled
- Reverzibilna vrata: Možnost menjave smeri odpiranja za prilagoditev prostoru
- Prilagodljive police: Enostavno prilagajanje višine polic za velike lonce in steklenice
Tehnične specifikacije
| Model: | NRK6202AXL4 |
| Tip: | Samostojni kombinirani hladilnik (hladilnik zgoraj) |
| Razred energijske učinkovitosti: | E |
| Letna poraba energije: | 248 kWh |
| Skupna prostornina: | 356 L |
| Prostornina hladilnika: | 248 L |
| Prostornina zamrzovalnika: | 108 L |
| Način postavitve: | Samostojni |
| Širina: | 595 mm |
| Višina: | 2000 mm |
| Globina: | 650 mm |
| Teža (neto): | 70 kg |
| Barva: | Inox look |
| Kompresor: | Inverter |
| Tehnologija hlajenja: | NoFrost Plus + MultiFlow 360° + AdaptTech |
| Odtajevanje: | NoFrost Plus |
| Raven hrupa: | 38 dB(A) |
| Število vrat: | 2 |
| Osvetlitev: | LED |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Podatki: Gorenje Slovenija | Model: NRK6202AXL4 | Koda: 736286 | Posodobljeno: november 2025
Podobni izdelki
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika










