Gorenje komb. hladilnik NRK619CAXL4
619.99€ Izvirna cena je bila: 619.99€.588.99€Trenutna cena je: 588.99€.


72 x 11.13€
3 x 214.51€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Gorenje NRK619CAXL4
Samostojni kombinirani hladilnik – 336 L, razred E, CrispZone, NoFrost Plus, AdaptTech, inox look
Funkcije in načini uporabe
- CrispZone predal: Veliki predal z regulacijo vlažnosti za daljšo svežino sadja in zelenjave
- NoFrost Plus: Preprečuje nastanek ledu in zmrzali – brez ročnega odtajevanja
- AdaptTech: Pametno prilagajanje temperature glede na navade odpiranja vrat
- MultiFlow 360°: Večtočkovno hlajenje za enakomerno temperaturo na vseh policah
- FastFreeze: Hitro zamrzovanje za ohranjanje hranil in okusa
- LED osvetlitev: Svetla in varčna notranja osvetlitev za boljši pregled
- Reverzibilna vrata: Možnost menjave smeri odpiranja za prilagoditev prostoru
- Prilagodljive police: Enostavno prilagajanje višine polic za velike lonce in steklenice
Tehnične specifikacije
| Model: | NRK619CAXL4 |
| Tip: | Samostojni kombinirani hladilnik (hladilnik zgoraj) |
| Razred energijske učinkovitosti: | E |
| Letna poraba energije: | 239 kWh |
| Skupna prostornina: | 336 L |
| Prostornina hladilnika: | 235 L |
| Prostornina zamrzovalnika: | 101 L |
| Način postavitve: | Samostojni |
| Širina: | 595 mm |
| Višina: | 1850 mm |
| Globina: | 650 mm |
| Teža (neto): | 65 kg |
| Barva: | Inox look |
| Kompresor: | Inverter |
| Tehnologija hlajenja: | NoFrost Plus + MultiFlow 360° + AdaptTech |
| Odtajevanje: | NoFrost Plus |
| Raven hrupa: | 38 dB(A) |
| Število vrat: | 2 |
| Osvetlitev: | LED |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Podatki: Gorenje Slovenija | Model: NRK619CAXL4 | Koda: 20012440 | Posodobljeno: november 2025
Podobni izdelki
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika








![VOX Kombinirani hladilnik KG 2340 E [E, H: 126 l, Z: 42 l, LessFrost, ZeroC]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/2b23781e308e6f8e18e24a839ccd21b7.jpg)
![VOX vgradni hladilnik IKS 1457 E [E, H: 104 l, Z: 17 l, V: 87,5 cm]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/4955297f9a6f63425101550eb24c80a9.jpg)


