Gorenje komb. hladilnik NRK6192AXL4
489.99€ Izvirna cena je bila: 489.99€.465.99€Trenutna cena je: 465.99€.


60 x 10.18€
3 x 169.64€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Gorenje NRK6192AXL4
Samostojni kombinirani hladilnik – 326 L, razred E, NoFrost Plus, AdaptTech, MultiFlow 360°, CrispZone, inverter kompresor
Funkcije in načini uporabe
- NoFrost Plus: Preprečuje nastanek ledu in zmrzali – brez ročnega odtajevanja
- AdaptTech: Pametno prilagajanje temperature glede na navade odpiranja vrat
- MultiFlow 360°: Večtočkovno hlajenje za enakomerno temperaturo na vseh policah
- CrispZone: Predal z regulacijo vlažnosti za daljšo svežino sadja in zelenjave
- FastFreeze: Hitro zamrzovanje za ohranjanje hranil in okusa
- LED osvetlitev: Svetla in varčna notranja osvetlitev za boljši pregled
- Reverzibilna vrata: Možnost menjave smeri odpiranja za prilagoditev prostoru
- Prilagodljive police: Enostavno prilagajanje višine polic za velike lonce in steklenice
Tehnične specifikacije
| Model: | NRK6192AXL4 |
| Tip: | Samostojni kombinirani hladilnik (hladilnik zgoraj) |
| Razred energijske učinkovitosti: | E |
| Letna poraba energije: | 239 kWh |
| Skupna prostornina: | 326 L |
| Prostornina hladilnika: | 230 L |
| Prostornina zamrzovalnika: | 96 L |
| Način postavitve: | Samostojni |
| Širina: | 595 mm |
| Višina: | 1850 mm |
| Globina: | 650 mm |
| Teža (neto): | 65 kg |
| Barva: | Inox look |
| Kompresor: | Inverter |
| Tehnologija hlajenja: | NoFrost Plus + MultiFlow 360° + AdaptTech |
| Odtajevanje: | NoFrost Plus |
| Raven hrupa: | 38 dB(A) |
| Število vrat: | 2 |
| Osvetlitev: | LED |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Podatki: Gorenje Slovenija | Model: NRK6192AXL4 | Koda: 736286 | Posodobljeno: november 2025
Podobni izdelki
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika





![VOX Zamrzovalnik VF 1278 E [E, 60 L, 3 pred., šir.: 47,5 cm, bel]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/3b7c241a1d01f716b1738632b8b3ddc3-300x300.jpg)




![VOX pop. vg. pomivalni stroj GSI12WQ1 E [E, 12 pogrinjkov, 4 prog., š: 60 cm]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/cfd9309e74641fca096545c27272396f-300x300.jpg)
![SAMSUNG hladilnik RB38C7B6CS9/EF [C, H: 276L, Z: 114L, NO-FROST, srebrna]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/3aed2805505a953821007521a926d810-300x300.jpg)