Hisense 2-vratni hladilnik s predalom RF540N4SBF2
859.99€ Izvirna cena je bila: 859.99€.816.99€Trenutna cena je: 816.99€.
ali
Hitro in enostavno obročno plačilo
Od 13.74€
Vaš mesečni obrok
Obročni izračun

Enostavni nakupi na obroke
Želim, da bi bil moj obrok čim nižji
84 x 13.74€
84 x 13.74€
Poplačati se želim čim prej
3 x 297.69€
3 x 297.69€
Želim izbrati svoje obroke
84 x 13.74€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Hisense RF540N4SBF2
Samostojni dvovratni hladilnik s predalom – 486 L, razred E, NoFrost, Multi Air Flow, inverter kompresor
Funkcije in načini uporabe
- NoFrost tehnologija: Brez ročnega odtajevanja – preprečuje nastanek ledu v zamrzovalniku
- Multi Air Flow: Večtočkovno hlajenje za enakomerno temperaturo na vseh policah
- Inverter kompresor: Tiho delovanje, manjša poraba energije in daljša življenjska doba
- Super Cool & Super Freeze: Hitro hlajenje/zamrzovanje za ohranjanje svežine živil
- Holiday Mode: Varčevanje z energijo med odsotnostjo
- LED osvetlitev: Svetla in varčna notranja osvetlitev za boljši pregled
- Prilagodljive police: Enostavno prilagajanje višine polic za velike lonce in steklenice
- Veliki predal za zelenjavo: Optimalna vlažnost za daljšo svežino sadja in zelenjave
Tehnične specifikacije
| Model: | RF540N4SBF2 |
| Tip: | Samostojni dvovratni hladilnik s predalom |
| Razred energijske učinkovitosti: | E |
| Letna poraba energije: | 280 kWh |
| Skupna prostornina: | 486 L |
| Prostornina hladilnika: | 361 L |
| Prostornina zamrzovalnika: | 125 L |
| Način postavitve: | Samostojni |
| Širina: | 794 mm |
| Višina: | 1815 mm |
| Globina: | 698 mm |
| Teža (neto): | 88 kg |
| Barva: | Črna |
| Kompresor: | Inverter |
| Tehnologija hlajenja: | Multi Air Flow + NoFrost |
| Odtajevanje: | NoFrost |
| Raven hrupa: | 38 dB(A) |
| Število vrat: | 2 + predal |
| Osvetlitev: | LED |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Opomba: Idealno za srednje velike družine – velika prostornina in praktičen predal za zelenjavo. Priporočamo namestitev z zadostnim zračnim prostorom za optimalno delovanje.
Podobni izdelki
-5%
-5%
-5%
-5%
Bela Tehnika
-5%
Bela Tehnika
-5%
Bela Tehnika
-5%
Bela Tehnika
-5%
Bela Tehnika
-
- Pohištvo
- Elektronika
- Avdio, video in foto
- Telefonija
- Računalništvo
- Bela Tehnika
- Gospodinjski aparati
- Čistilniki zraka
- Cvrtniki
- Električne pečice
- Električni kuhalniki
- Grelniki vode
- Grelniki vode - bojler
- Kavni aparati in dodatki
- Kruhomati
- Kuhinjske tehtnice
- Kuhinjski pribor in posoda
- Kuhinjski roboti
- Kuhinjski žari in ponve
- Ledomati
- Likalniki in likalne deska
- Mešalniki in sekljalniki
- Mesoreznice in Salamoreznice
- Mikrovalovne pečice
- Odstranjevalci vlaken
- Odstranjevalci vlaken
- Opekači
- Ožemalniki citrusov
- Razvlažilci zraka
- Sesalniki
- Sokovniki
- Sušilniki hrane
- Varilniki folije
- Ventilatorji
- Vlažilniki zraka
- Hlajenje in ogrevanje
- Osebna nega
- Dom in vrt
- Čistilniki oken
- Čistilniki talnih površin
- Čistilniki zraka
- Črpalke
- Dodatki in potrošni material
- Električne odeje in podloge
- Kuhinjski pribor in posoda
- LED žarnice
- Parni čistilci
- Ročno in baterijsko orodje
- Sesalniki
- Stroji za pometanje
- Visokotlačni čistilci
- Vremenske postaje
- Vrtna orodja
- Weber žari
- Za male živali
- Zalivalni sistemi
- Pametni dom
- Prosti čas
- Kuhinje po meri
- Odprodaja eksponatov
- Katalogi
- Obnovljeni računalniki
- Prijava









![VOX vgradni hladilnik IKS 1457 E [E, H: 104 l, Z: 17 l, V: 87,5 cm]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/4955297f9a6f63425101550eb24c80a9.jpg)
![VOX Kombinirani hladilnik KG 2340 E [E, H: 126 l, Z: 42 l, LessFrost, ZeroC]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/2b23781e308e6f8e18e24a839ccd21b7.jpg)
![VOX Zamrzovalna omara VF 3280 E [E, Z: 273 L, NO-FROST, bel]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/200bdda736f3f036988c67ac92f92499-300x300.jpg)




