STOL, kovina, tekstil rjava, črna
36.90€
pribl. 2-3 tedne
Stol MID.YOU je sodobna izbira za vsak prostor, ki združuje funkcionalnost, udobje in eleganco. Z mikrofibrskim sedežem in robustnimi črnimi kovinskimi nogami bo ta stol odlično dopolnil vašo dnevno sobo, jedilnico ali pisarno. Ključne lastnosti: Elegantna kombinacija bež mikrofibrskega sedeža in črnih kovinskih nog Kvalitetni materiali za trajnost in udobje Enostavna montaža in preprosto vzdrževanje (preprosto brisanje) Nosilnost do 120 kg Lastnosti: Dimenzije: Širina 44 cm, Višina 96 cm, Globina 61 cm Sedež: Širina 44 cm, Višina 48 cm, Globina 44 cm
| Dimenzije | 44 × 96 cm |
|---|---|
| Barva | rjava, črna |
| Material | kovina, tekstil |
| Širina artikla | 44 |
| Višina artikla | 96 |
| Dolžina artikla | 61 |
| Višina sedeža | 48 cm |
| Globina sedeža | 44 cm |
Podobni izdelki
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli
Kuhinjski stoli












