KOTNA ZOFA, rebrasti žamet bež
799.00€
pribl. 5-6 tednov


84 x 13.45€
3 x 291.48€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Sedežna garnitura JENIFER znamke Carryhome združuje sodoben dizajn, funkcionalnost in izjemno udobje. Njena kompaktna L-oblikovana zasnova je idealna za manjše dnevne sobe, saj ponuja udobno sedenje za tri osebe, hkrati pa vključuje praktično ležišče in prostoren shranjevalni predal. Garnitura je oblazinjena v prijeten in trendovski rebrasti žamet v elegantni bež barvi, kar ji daje topel in sodoben videz. Ključne prednosti: Kompaktna in funkcionalna – idealna izbira za manjše prostore. Posteljna funkcija – hitro in enostavno jo pretvorite v ležišče dimenzij 200 × 126 cm. Vgrajen prostoren predal – za shranjevanje posteljnine in drugih predmetov. Visoka kakovost materialov – vzdržljiv in mehak (100 % poliester
| Dimenzije | 217 cm |
|---|---|
| Barva | bež |
| Posteljni okvir | da |
| Oblika | možnost zamenjave strani pri montaži, v obliki črke L |
| Material | tekstil |
| Širina artikla | 217 |
| Dolžina artikla | 146 |
| Višina sedeža | 45 cm |
| Posebnosti | izbira blaga, funkcija ležišča, obdelano hrbtišče |
| Število sedišč | 3 |
| Globina sedeža | 53 cm |
Podobni izdelki
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture
Sedežne garniture











