Prenosnik ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 / Intel® Pentium® / RAM 4 GB / 15,6″ FHD
199.00€
Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz, 4 GB LPDDR4, 128 GB Onboard, 39,6 cm (15,6″), Matiran (AntiGlare, matt), FHD / 1920 x 1080, Intel UHD Graphics, USB-C, 2x USB, Card reader, bluetooth, Chrome OS


12 x 18.70€
3 x 66.33€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 prinaša odlično kombinacijo zmogljivosti, prenosljivosti in uporabnosti. Ta prenosnik z diagonalo zaslona 15,6 palca z matiranim premazom omogoča maksimalno izkušnjo gledanja brez motečega bleščanja. Vse, kar potrebujete za delo ali zabavo, je na dosegu roke, zahvaljujoč intuitivni zasnovi in učinkoviti zmogljivosti.
Največje prednosti
- Velik zaslon: 15,6-palčni FHD zaslon z mat premazom za optimalno gledanje
- Priključki: Različne možnosti povezovanja z USB-C, dvema USB priključkoma in bralcem kartic
- Prenašanje in povezovanje: Vgrajen bluetooth omogoča hitro povezovanje z drugimi napravami
Kdo kupuje ta izdelek
ASUS ChromeBook je idealna izbira za študente, ki potrebujejo zanesljivost in učinkovitost pri delu na projektih ali udeležbi na spletnih predavanjih. Primeren je tudi za uporabnike, ki potrebujejo prenosnik za domačo uporabo, brskanje po spletu ter uživanje ob multimedijskih vsebinah.
Možnosti nadgradnje
Prenosnik omogoča širitev kapacitete diska in pomnilnika, kar vam daje fleksibilnost pri uporabi zahtevnejše programske opreme ali shranjevanju večjih količin podatkov. Pred izvedbo nadgradnje se vedno posvetujte s strokovnjakom.
Zakaj izbrati obnovljeno napravo
Izbira obnovljenega ASUS ChromeBooka prinaša številne prednosti. S pomočjo strokovne storitve obnove vsaka naprava prestane temeljit pregled in se oceni po standardiziranem sistemu kakovosti, kar zagotavlja brezhibno delovanje. Ob nakupu obnovljenega prenosnika ne le varčujete, ampak tudi podpirate trajnostno potrošnjo, saj s tem dajete napravi novo življenje.
ASUS ChromeBook CX1500CKA-EJ0161 je prenosnik, ki združuje zanesljivost in sodobne funkcionalnosti v privlačni obliki. Primeren je za širok spekter uporabnikov in s tem zagotavlja odlično razmerje med ceno in uporabnostjo.
Odprta embalaža
Skoraj nobenih znakov obrabe. Tovarniška kvaliteta. V večini primerov gre za presežek proizvodnje in neprodane zaloge, pri katerih razlike v primerjavi z novimi napravami niso opazne.
| Proizvajalec | Asus |
|---|---|
| Procesor | Intel® Pentium® Silver N6000 1.1 GHz / Turboboost 3.3 GHz |
| Pomnilnik | 4 GB |
| Max RAM | 4 GB |
| Tip RAM | LPDDR4 (soldered, non-upgradable) |
| Disk | 128 GB |
| Tip diska | SATA M.2 |
| Grafična kartica | Intel® UHD Graphics |
| Velikost zaslona | 39,6 cm (15,6″) |
| Operacijski sistem | Chrome OS |
| Stanje | Outlet – Odprta embalaža |
| Kakovost | Odprta embalaža |
| Garancija | 12 mesecev |
| Teža | 1,75 |
| Tipkovnica | German |
Podobni izdelki
Delovne postaje
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 | U5-135U / Ultra 5 / RAM 8 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
Delovne postaje
Prenosnik HP EliteBook 830 G11 WWAN | U7-165U / Ultra 7 / RAM 16 GB / SSD Disk / 13,3″ WUXGA
















