LAMAX LightNote1 zvočnik
49.99€ Izvirna cena je bila: 49.99€.47.99€Trenutna cena je: 47.99€.
LAMAX LightNote1
Kompakten prenosni zvočnik
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Skočite na val zabave, to bo odlična vožnja z LAMAX LightNote1. V majhnem, kompaktnem ohišju prenosnega zvočnika se skriva moč do 30 W, ki vas bo zabavala do 20 ur. Povežite svojo napravo z njim preko Bluetooth 5.3 in uživajte v seznamih predvajanja, filmih ali podcastih do maksimuma. Čist in uravnotežen zvok lahko povečate s priključitvijo drugega zvočnika, ki bo zagotavljal funkcije TWS. Ali imate datoteke na kartici microSD ali drugi napravi? Bravo, zvočnik podpira številne povezave in formate. In če seznama predvajanja nimate pri roki, kliknite na FM radio in zabava se lahko začne. LED osvetlitev ozadja dopolnjuje vzdušje. Upravljanje tega ljubljenčka je preprosto in intuitivno. Ko sporoči, da mu zmanjkuje zraka, ga lahko napolnite preko USB-C in spet bo šel z vami. Prosto pojdite ven, zaščita IPX6 je kos tudi vremenskim razmeram.

Trdna zmogljivost, ki traja
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Ne glede na to, ali začenjate zabavo, filmski maraton ali se preprosto želite zabavati doma, do 30 W, skritih v kompaktnem ohišju LAMAX LightNote1, vas bo obveščalo o dogajanju. Pri poslušanju podcastov boste cenili tudi izjemno čist zvok. Zabavate se lahko do 20 ur naenkrat, tudi z odličnimi učinki v obliki pisane LED osvetlitve ozadja.

Eleganten partner z veliko možnostmi
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Zvočnik se lahko samodejno seznani z vašo napravo do 15 metrov stran prek najnovejšega Bluetooth 5.3, vendar ni problema, če imate seznam predvajanja v računalniku, mikro SD ali drugje. Obstaja veliko podprtih vrst povezav (Micro SD, USB-A, AUX) kot tudi formatov (MP3, WAV). Nič hudega, če nimaš ničesar pri roki, klikni na FM radio in ne boš tiho. Želite dvigniti stopnjo višje? Izkoristite funkcijo True Wireless Stereo in povežite še en zvočnik, super bo.

Prilega se roki
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Kompaktna zasnova LAMAX LightNote1 se popolnoma prilega vaši roki in je z vami povsod. Je hkrati eleganten in praktičen, zahvaljujoč oceni IPX6 pa mu ne bo škodilo niti malo vlage. V hipu boste prodrli v skrivnosti njegovega upravljanja, gre za popolnoma intuitivno zadevo. Ko vašemu novemu prijatelju zmanjka moči, ga samo priključite prek USB-C in pripravljeni ste.

Moč do 30 W
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"30 W je res premalo, takoj ko slišite moč, vam bo jasno.
LED osvetlitev ozadja
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Ne glede na to, ali se sprostite ali gostite zabavo, bo barvita LED osvetlitev ozadja ustvarila pravo vzdušje.
Baterija do 20 ur
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Zvočnik lahko z enim polnjenjem deluje do 20 ur. Lahko dohajate z njim?
Bluetooth 5.3
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Najsodobnejši Bluetooth 5.3 brezžično poveže zvočnik z različnimi napravami do razdalje 15 metrov in se z njimi samodejno seznani.
Funkcija TWS
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Funkcija True Wireless Stereo razširi možnosti in delovanje zvočnika, saj lahko nanj priključite še enega istega tipa.
FM radio
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Če svojega seznama predvajanja nimate pri roki, poslušajte svojo najljubšo postajo na radiu FM in uživajte v glasbi.
Podpora za različne formate
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Ne glede na to, ali imate datoteke v formatu MP3 ali WAV, jih bo govorec razumel.
IPX6 vodoodporen
<p style="text-align: justify; margin: 0 0 10px 0;margin: 0 0 10px 0"Malo vlage tega zvočnika ne bo ustavilo, saj ima zaščito IPX6.
Tehnične specifikacije
| Največja zmogljivost | Do 30 W |
|---|---|
| Brezžična tehnologija | Bluetooth 5.3 |
| Število pasov | 2× 56mm |
| Največja razdalja za seznanjanje | 15 m |
| Podprti formati | MP3, WAV |
| Podprti kodeki | AAC, SBC |
| Vložki | Micro SD, USB-A, AUX |
| Kapaciteta baterije | 3600 mAh |
| Čas predvajanja (80 % glasnosti) | Do 20 ure |
| Čas polnjenja | Do 5 ure |
| Vodoodpornost | IPX6 |
| Občutljivost | 86 dB |
| Frekvenčno območje | 40 Hz – 18 kHz |
| Funkcija | LED osvetlitev ozadja, TWS, Bluetooth, FM radio |
| Dimenzije | 91 × 91 × 227 mm |
| Teža | 0,95 kg |
Vsebina paketa
- 1× LAMAX LightNote1
- 1× Polnilni kabel USB-C
- 1× 3,5 mm AUX kabel
- 1× Uporabniški priročnik
- 1× Varnostna navodila
Podobni izdelki
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto
Avdio, video in foto














