Hisense vgradna pečica BAS614P8B
779.99€ Izvirna cena je bila: 779.99€.740.99€Trenutna cena je: 740.99€.


84 x 12.46€
3 x 269.96€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Hisense BAS614P8B
Vgradna pirolitična pečica – 77 L, razred A+, HydroClean, AirFry, Pizza Mode 300°C, teleskopska vodila
Funkcije in načini uporabe
- Pirolitično čiščenje: Samodejno čiščenje pri visoki temperaturi – pepel enostavno obrišete
- HydroClean: Pomožno parno čiščenje za lažje odstranjevanje maščob in ostankov
- Pizza Mode 300°C: Optimalna temperatura za popolno pico z hrustljavo skorjo
- FastPreheat: Hitro predgretje pečice za takojšnjo uporabo
- EvenBake: Enakomerno pečenje z zaobljeno obliko za boljši pretok zraka
- Teleskopska vodila: Enostavno in varno rokovanje s pekači na 1 nivoju
- LED zaslon z ikonami: Intuitivno upravljanje programov in temperature
AirFry funkcija: Hrustljavo pečenje brez olja z uporabo perforiranega pekača
Tehnične specifikacije
| Model: | BAS614P8B |
| Tip: | Vgradna pirolitična pečica |
| Prostornina: | 77 L |
| Razred energijske učinkovitosti: | A+ |
| Moč: | 3500 W |
| Čiščenje: | Pirolitično + HydroClean |
| Oblika pečice: | EvenBake (zaobljena) |
| Vodila: | Teleskopska na 1 nivoju |
| Upravljanje: | Elektronsko z LED zaslonom in ikonami |
| Barva: | Črna |
| Dimenzije (VxŠxG): | 59.5 x 59.5 x 56.4 cm |
| Vgradne mere (VxŠxG): | 59 x 56 x 55 cm |
| Teža (neto): | 38 kg |
| Dodatki: | Perforirani pekač AirFry, globoki pekač, plitvi pekač, rešetka |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Podatki: Hisense Slovenija | Model: BAS614P8B | Koda: 743932 | Posodobljeno: november 2025
Podobni izdelki
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika













![VOX Zamrzovalnik VF 1278 E [E, 60 L, 3 pred., šir.: 47,5 cm, bel]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/3b7c241a1d01f716b1738632b8b3ddc3-300x300.jpg)


![VOX vgradni hladilnik IKS 1457 E [E, H: 104 l, Z: 17 l, V: 87,5 cm]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/4955297f9a6f63425101550eb24c80a9.jpg)
![VOX 2-vrat. hlad. s predali MD 5230 X E [E, H: 244L, Z: 147L, NO-FROST,Inverter]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/8d33b5e3857204c773a6816e192fa712-300x300.jpg)