Gorenje električni štedilnik GEIT6C60XPG
839.99€ Izvirna cena je bila: 839.99€.797.99€Trenutna cena je: 797.99€.


84 x 13.42€
3 x 290.75€
Leanpay omogoča enostavno nakupovanje na obroke prek spleta. Za plačilo na obroke v košarici izberite Leanpay. Informativni izračun ne vključuje stroška ocene tveganja.
Gorenje GEIT6C60XPG
Samostojni indukcijski štedilnik s pirolitičnim čiščenjem – 60 cm, 71 L pečica, PowerBoost, HomeMade Plus oblika
Funkcije in načini uporabe
- Indukcijska kuhalna plošča: 4 HiLight polja z PowerBoost za hitro segrevanje in natančno regulacijo temperature
- Pirolitično čiščenje: Samodejno čiščenje pri visoki temperaturi – pepel enostavno obrišete
- HomeMade Plus oblika: Zaobljena pečica za boljši pretok zraka in enakomerno pečenje kot v krušni peči
- MultiAir tehnologija: Večtočkovno hlajenje za enakomerno porazdelitev toplote na vseh nivojih
- AirFry funkcija: Hrustljavo pečenje brez olja z uporabo perforiranega pekača
- StepBake: Postopno pečenje v 2 ali 3 korakih za popolne rezultate pri zahtevnih receptih
- AutoBake: 50 prednastavljenih programov za avtomatsko pečenje priljubljenih jedi
- Telescopic vodila: Enostavno in varno rokovanje s težkimi pekači na 1 nivoju
Tehnične specifikacije
| Model: | GEIT6C60XPG |
| Tip: | Samostojni indukcijski štedilnik |
| Širina: | 60 cm |
| Prostornina pečice: | 71 L |
| Moč pečice: | 10.3 kW |
| Moč kuhalne plošče: | 7.4 kW (PowerBoost) |
| Število kuhališč: | 4 HiLight |
| Čiščenje pečice: | Pirolitično |
| Oblika pečice: | HomeMade Plus |
| Vodila: | Teleskopska na 1 nivoju |
| Barva: | Inox |
| Dimenzije (VxŠxG): | 85 × 60 × 59.4 cm |
| Teža (neto): | 52 kg |
| Energijski razred: | A |
| Certifikati: | CE, RoHS |
Podatki: Gorenje Slovenija | Model: GEIT6C60XPG | Koda: 741273 | Posodobljeno: november 2025
Podobni izdelki
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika
Bela Tehnika








![VOX Zamrzovalnik VF 1278 E [E, 60 L, 3 pred., šir.: 47,5 cm, bel]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/3b7c241a1d01f716b1738632b8b3ddc3-300x300.jpg)



![VOX Kombinirani hladilnik KG 2340 E [E, H: 126 l, Z: 42 l, LessFrost, ZeroC]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/2b23781e308e6f8e18e24a839ccd21b7.jpg)

![SAMSUNG hladilnik RB38C7B6CS9/EF [C, H: 276L, Z: 114L, NO-FROST, srebrna]](https://trgoles.si/wp-content/uploads/2026/02/3aed2805505a953821007521a926d810-300x300.jpg)
